V e-shope Ing. Michal Salaj je možné platiť nasledujúcimi spôsobmi:

Platobná karta online

Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na platobnú stránku banky, kde zadáte údaje potrebné na realizáciu platby. Všetky potrebné údaje, ako číslo karty, dátum expirácie a CVC kód sú vytlačené na platobnej karte. Online platba kartou je bezpečná, všetky údaje zadávate priamo banke a e-shop ich nemá k dispozícii. E–shop sa iba dozvie o úspešnosti / neúspešnosti platby.

Podporujeme nasledovné typy platobných kariet:

mc maestro visa visael dc

Bankový prevod online

Okamžitá platba cez internet banking podporovaných bánk. Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na internet banking Vašej banky, kde budete mať k dispozícii predvyplnený platobný príkaz, ktorý po Vašej autorizácii bude okamžite vykonaný. E-shop sa okamžite dozvie o Vašej platbe a bude môcť bez čakania expedovať Vašu objednávku.

Podporované banky:

ČSOB 1 1 1 1 1

PayPal

Platba z Vášho PayPal účtu, alebo platobnou kartou, ktorú máte uloženú vo Vašom PayPal účte. Ak nemáte PayPal účet, môžete si ho v procese platby vytvoriť a zadať údaje o platobnej karte. E-Shop sa okamžite dozvie o Vašej platbe.

PayPal

Platba na dobierku

Za objednávku zaplatíte kuriérovi pri doručení v hotovosti. Dobierka je účtovaná vo výške 1 € k sume objednávky. Pri dobierke si e-shop vyhradzuje právo overiť kontaktné údaje zákazníka, hlavne e-mail a telefónne číslo. Zároveň si e-shop vyhradzuje právo v odôvodnených prípadoch nedodať tovar zákazníkovi na dobierku a požiadať ho o platbu vopred.

Platba bankovým prevodom

Klasický bankový prevod, ktorý trvá 1 až 2 dni. E-shop odošle tovar až po jeho úplnom zaplatení.

Údaje pre platbu bankovým prevodom:

Číslo účtu: SK6883300000002000919913
Swift: FIOZSKBAXXX

Ako variabilný symbol použite číslo objednávky.